Przeredaguj tekst tak aby wyróżnione wyrazy się nie powtarzały w tym celu

Pobierz

Obie warstwy w yłożyć do form y ilekko wymieszać.. Szkoła - zapytaj eksperta (1552) Szkoła - zapytaj eksperta (1552) Wszystkie (1552) Język angielski (821) Język .Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. Inne książki z tej samej klasy: Matematyka z kluczem 7.. Poznałem tę kartkę.. Nowe Słowa na start!. Szkoła - zapytaj eksperta (1213) Szkoła - zapytaj eksperta (1213) Wszystkie (1213) Język angielski (747) Język polski (230) Matematyka .Przeredaguj podane zadania tak, aby pozbyć się frazeologizmów, ale zachować treść.. Była dokładnie pokryta pismem.Poznałem te KARTKĘ.Liceum/Technikum rozwiązane • sprawdzone przez eksperta przeredaguj tekst tak aby wyróżnione wyrazy się nie powtarzały.. Wuj Tarabuk trzymał w ręku jakąś KARTKĘ.. Poznałem ją.. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, ucz się rozwiązując zadania innym.Przeredaguj podany tekst tak, aby uniknąć powtarzania słów: być, kozacki, wypas, przyjaciele i jezioro.. Szkoła podstawowa - Polski.. Zdecyduj, w których miejscach wyeliminujesz powtarzające się wyrazy, i użyj zamiast nich zaimków.. w tym celu -przeczytaj całość by się dowiedzieć o czym jest mowa w tekście -zdecyduj w którym miejscach wyeliminujesz powtarzające się wyrazy i użyj zamiast nich zaimków Wuj Tarabuk trzymał w ręku jakąś KARTKĘ.. Pytania .. Pytania .. Zeszyt ćwiczeń część 1 Przeredagowany tekst:Ela jest moim operatorem..

Przeredaguj tekst tak,aby wyróżnione wyrazy się nie powtarzały.

Przyśnił mi się ,że w…Dodać do puszystej masy1/2 szklanki mąki pszennej, olejek cytryno­wy.. Ciasto podzielić na 2 części, do jednejdodać 3 łyżki kakao wymieszane z 1 łyżkącukru.. -zdecyduj, w których miejscach wyeliminujesz powtarzające się wyrazy, i użyj zamiast nich zaimków.. Odpowiedź na zadanie z Język polski 6.. Była dokładnie pokryta pismem.. Ostudzoneciasto posypać cukrem pudrem.733.. W tym celu: Przeczytaj całość by się dowiedzieć, o czym jest mowa w tekście.. Łatwe i Pilne !. Wuj Tarabuk trzymał w ręku jakąś KARTKĘ.była dokładnie pokryta pismem.Poznałem .Przeredaguj tekst tak, żeby wyróżnione wyrazy się nie powtarzały.. Nauka o języku cz. 1Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Popraw zdanie tak , aby wyraz się nie powtarzał.. Matematyka z kluczem 7.. Wuj Tarabuk trzymał w ręku kartkę.. W tym celu: - przeczytaj całość,by się dowiedzieć o czym jest mowa w tekście, - zdecyduj, w których miejscach wyeliminujesz powtarzające się wyrazy, i użyj zamiast nich zaimków.. Kartka była dokładnie zapisana.. Działa to tak, że najpierw usuwa wszystkie liczby z listy (żeby się.. Zobacz więcej.. Ewa.. w tym celu: -przeczytaj całość, by się dowiedzieć, o czym jest mowa w tekście.. w tym celu: -przeczytaj całość, by się dowiedzieć, o czym jest mowa w tekście.. c)Nowy wiceminister jest kuty na cztery nogi ..

Wuj stworzył ...Przeredaguj tekst tak, aby wyróżnione wyrazy się nie powtarzały.

Zostań ekspertem z danego przedmiotu, ucz się rozwiązując zadania innym.Przeredaguj tekst tak, aby wyróżnione wyrazy nie powtarzały się.. KRÓTKI TEKST.. Zapisano w niej wiersz.. Rozwiązanie: Zaloguj się lub stwórz nowe konto aby zobaczyć zadanie!. Wuj napisał wiersz na cześć Piruzy.. Była dokładnie pokryta pismem.. Miałem smutny, biało-czarny sen.. W tym celu użyj zaimków.. Użyj zaimków.. to tekst Wuj Tarabuk trzymał w ręku jakas "kartkę" .Szkoła podstawowa rozwiązane Przeredaguj tekst ,aby wyróżnione wyrazy się nie powtarzały.. Wuj Tarabuk trzymał w ręku jakąś kartkę.. Działa to tak, że najpierw usuwa wszystk - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. żeby tekst oznaczał cały czas to samo.. Przeredaguj zdania tak, aby wyrazy się nie powtarzały.. Byłą dokładnie pokryta pismem.Poznałem KARTKĘ.Przeredaguj tekst tak, aby wyróżnione wyrazy się nie powtarzały.. W klasie mam sześć koleżanek.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkoła - zapytaj eksperta (1460) Szkoła - zapytaj eksperta (1460) Wszystkie (1460) Język angielski (795) Język .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Powtórz tekst tak aby nie powtarzały sie w nim te same wyrazy!.

Przeredaguj zdania tak, aby wyrazy się nie powtarzały.

b)Przewodniczący samorządu szkolnego wpadł do sali ostatni i w dodatku cały czas bredził trzy po trzy.. Był to wiersz.. Poznałem kartkę.. W tym celu użyj zaimków.. Pytania .. Zastąp niektóre wyrazy w tekście tak, żeby tekst oznaczał cały czas to samo.. 7.Przeredaguj tekst na dwa sposoby: raz zastąp dowolnie wybrane przez siebie wyrazy i związki frazeologiczne synonimami, drugi raz - antonimy.. czy zdania w nowej postaci są mniej czy bardziej oficjalne od pierwotnych.. W stawić do nagrzanegopiekarnika i piec około 50 minut.. Wtym celu: przeczytaj całość ,by się dowiedzieć, o czym jest mowa w tekście, zdecyduj, w któzych miejscach wyeliminujesz powtarzające się wyrazy, i użyj zamiast nich zaimków.. W tym celu::przeczytaj całość, by się dowiedzieć, o czym jest mowa w tekście,:zdecyduj, w których miejscach wyeliminujesz powtarzające się wyrazy, i użyj zamiast nich zaimków.Wuj Tarabuk trzymał w ręku jakąś kartkę .Była dokładnie pokryta pismem.. Wykorzystaj wyrazy bliskoznaczne: doskonały, fantastyczny, figura,Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: wyróżnione wyrazy zastąp zdaniem podrzędnym.. 15.Ćwiczenie2.W podanych wypowiedzeniach zmień wyraz, tak aby nie powtarzały się słowa.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zastanów się..

Poznałem tę kartkę.Przeredaguj tekst tak, aby wyróżnione wyrazy nie powtarzały się.

Tarabuk podszedł z wierszem do królowej olbrzymek i poprosił królową o przeczytanie wiersza.Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. Proszę ?. a)Marcin to muzyk od siedmiu boleści, ale wciąż ćwiczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt