Szkolenie prawo autorskie warszawa

Pobierz

Wykłady odbywać się będą w holu budynku WPiA UŚ- ul. Warszawa, 4-5 lipiec 2022 Więcej terminów 1 251 zł Zapisz się Szkolenie Prawo autorskie w internecie Online, 8 czerwiec 2022 Więcej terminów 766 zł Zapisz się SzkolenieSzkolenia z prawa autorskiego.. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe i konsultacje.. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe i konsultacje.. szkolenie premium ABC Prawa Autorskiego - warsztaty z dr Markiem Bukowskim Prawne Uczelnie i Kultura lis 21 2 dni lis 22 Warszawa sprawdź Umowy licencyjne w prawie autorskim - typy umów licencyjnych, zasady ich formułowania i wykonyw … Prawne lis 24 1 dzień lis 24 Warszawa sprawdź szkolenie premiumABC Prawa Autorskiego - warsztaty z dr Markiem Bukowskim lis 21 2 dni lis 22 Warszawa Zobacz inne dostępne terminy Do 14 listopada 2022 1250zł + 23% VAT Po 14 listopada 2022 1390zł + 23% VAT Zapisz się Zobacz program Opis Program Korzyści Ekspert Informacje organizacyjne Opinie Dostępne terminy Opis szkoleniaSzkolenie Prawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce.. 2-dniowe warsztaty (.). PRAWO AUTORSKIE: Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER: Warszawa i online 27-28/10 Wrocław i online 24-25/11 Warszawa i online 08-09/12 Warszawa i online 26-27/01: 27.10.2022 24.11.2022 08.12.2022 26.01.2023: 1390 zł nettoPrawo autorskie - Szkolenie otwarte stacjonarne oraz online Przygotowane przez naszych ekspertów szkolenia prawne podejmujące temat prawa autorskiego oraz praw mu pokrewnych to profesjonalne kursy prezentujące aktualną i rzetelną wiedzę dotyczącą regulacji prawnych stosowanych m.in. do ochrony własności intelektualnej..

Utwór w rozumieniu prawa autorskiego.

Prawo własności intelektualnej, ochrona wizerunku, prawo autorskie - to jedne z najważniejszych specjalizacji szkoleniowych Kancelarii Lassota.. Adwokat w wykonywaniu obowiązków zawodowych jest niezależny i podlega tylko ustawom.Wydarzenie podzielone jest na dwa bloki: wykłady oraz warsztaty praktyczne.. Szkolenie realizowane jest w formie interaktywnej w kameralnej grupie pozwalającej na indywidualne podejście wykładowcy do Uczestników zajęć.. Podczas szkolenia będą poruszane zagadnienia dotyczące Internetu, eksploatacji utworów w sieci, a także praktyczne zasady redakcji kontraktów autorskich.Jaki zakres praw przysługuje autorowi lub nabywcy praw autorskich.. : 22 /506 178228, e-mail: .. b) Autorskie prawa majątkowe.. Prelegent: dr inż. Maciej Pondel Szkolenie odbędzie się 23 czerwca 2022 r. (czwartek) w godz. 15.00 - 16.30 na platformie ZOOM.Szkolenie: prawo autorskie w fotografii ślubnej.. Do udziału w szkoleniu serdecznie zapraszamy: · pracowników jednostek publicznych oraz instytucji kulturyZobacz naszą ofertę szkoleń on-line, które są alternatywą dla tradycyjnych szkoleń stacjonarnych W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem, prosimy o kontakt: Ilona Czubacka Specjalista ds..

Prawa autorskie do utworu: a) Autorskie prawa osobiste.

Zajęcia odbywać się będą w O/O SKwP w Warszawie w godzinach 9:00 - 16:00.Miło nam poinformować o wprowadzeniu do oferty aż 14 nowych, autorskich szkoleń Apple, które mają za zadanie ukazać przewagę jaką oferują produkty marki i nauczyć w pełni wykorzystywać potencjał w nich drzemiący.. 1 pkt.. Kursy dotyczą wdrożeń, obsługi komputerów Mac, iOS&iPadOS, podstaw języka Swift, tematyki FileMaker i HomeKit.Adwokatura Polska jest powołana do udzielania pomocy prawnej, współdziałania w ochronie praw i wolności obywatelskich, a także współdziałania w kształtowaniu i stosowaniu prawa.. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 .Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu otwartym: Prawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce.. Czym jest prawo autorskie?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie w celu wydania dokumentów poświadczających odbycie kursu/szkolenia oraz wyników przeprowadzonego egzaminu na podstawie art. 6 ust..

Cena obejmuje: udział w kursie, autorskie materiały szkoleniowe, serwis kawowy.

Bankowa 11 B, Katowice.. Nieznajomość najnowszych regulacji prawnych często przyczynia się do.Szkolenie ,,Prawo autorskie w praktyce" proponowane przez firmę AVENHANSEN daje możliwość zapoznania się z metodami oraz prawnymi narzędziami ochrony przedmiotów prawa autorskiego.. Sprzedaży Szkoleń 533 305 542 Uzyskaj dostęp do naszych szkoleń Odkryj oferty Dołącz do nas na fbSzkolenie kurs prawo i nauki spoeczne w Warszawie: Prawo autorskie: Znajomość przepisów prawnych jest niezbędna w prowadzeniu działalności.. Pliki do pobraniaSzkolenie zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich osobach, których znajomość prawa autorskiego i praw pokrewnych jest niezbędna do prawidłowego pełnienia obowiązków służbowych zarówno w sektorze publicznym i prywatnym.. Szkolenie realizowane jest w formie interaktywnej w kameralnej grupie pozwalającej na indywidualne podejście wykładowcy do Uczestników zajęć.. Dołożymy wszelkich starań do tego, aby czuli się Państwo z nami zadowoleni i żeby efekty szkolenia były jak najlepsze..

a) autorskie prawa osobiste; i. sposoby wykonywania prawa osobistych przez autora i licencjobiorcę/nabywcę praw do utworu, ii.

omówienie sposobów ograniczenia ryzyka związanego z "nadużywaniem" uprawnień przez autorów, b) autorskie prawa majątkowe: i. rodzaje pól .Szkolenie prowadzone w oparciu o autorską metodę szkolenia, w charakterze warsztatów, przy wykorzystaniu techniki mini wykładu połączonego z prezentacją multimedialną, case studies, analizy tekstu prawnego, quizów i metod wspierających aktywizację procesu zdobywania wiedzy.. 2-dniowe warsztaty szkoleniowe.. Wybór formy szkolenia w chwili zapisu.. Bankowa 11 B, Katowice.. W ramach szkolenia otwartego gwarantujemy Państwu: • Miłą i fachową obsługęPrawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce.. Realizowane od wielu lat specjalistyczne szkolenia z prawa autorskiego cieszą się powodzeniem wśród instytucji kultury, instytucji publicznych, firm i spółek.Prawo autorskie i prawa pokrewne - Kompendium obowiązujących przepisów w praktyce.. Adwokatura Izby Adwokackie .. 4.Sekcja Prawa Autorskiego i Nowych Technologii przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na wykład pt.. Szkolenie stacjonarne.. Autorskie prawa osobiste: definicja i uprawnienia.. Szkolenie hybrydowe Udział możliwy w formie stacjonarnej lub on-line.. Pory 78 , 02- 757 Warszawa, nr tel.. 00-202 Warszawa NIP 526-00-34-369.. Warsztaty będą odbywać się w auli nr 4 WPiA w Katowicach - ul.. Nie.. Zainstaluj najnowszą przeglądarkę, aby móc w pełni korzystać z możliwości serwisu.Rozwiń program Gwarantujemy efektywne szkolenie w miłej atmosferze.. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS: , ul.. Adwokat w wykonywaniu obowiązków zawodowych jest niezależny i podlega tylko ustawom.Adwokatura Polska jest powołana do udzielania pomocy prawnej, współdziałania w ochronie praw i wolności obywatelskich, a także współdziałania w kształtowaniu i stosowaniu prawa.. Termin: sobota, 21 grudnia 2013 r. Czas: godzina 10:00 - 14:00 Miejsce: Warszawa, Warsaw Conference Center (http .. dla przedsiębiorcy" (2005); "Fotograf, fotografia, prawo" (2006); "Wydawca i prawo" (2009).. Adwokat w wykonywaniu obowiązków zawodowych jest niezależny i podlega tylko ustawom.. Wykładowca prawa autorskiego na kursach szkoleniowych Polskiego .Administratorem danych osobowych jest Centrum Promocji Informatyki Sp.. Wiedzę na temat nowych technologii dorośli często zdobywają od młodszego pokolenia.Adwokatura Polska jest powołana do udzielania pomocy prawnej, współdziałania w ochronie praw i wolności obywatelskich, a także współdziałania w kształtowaniu i stosowaniu prawa.. Data Science i Sztuczna inteligencja w transformacji cyfrowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt