Test znajomości szatana z siódmej klasy

Pobierz

Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Dodał: grecka kolega.. Szatan z siódmej .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyWitaj na stronie Quizz.pl.. anuluj.. U góry znajdziesz quiz Test sprawdzający znajomość lektury.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.test z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. PostDateIcon piątek, 26 lutego 2010 15: 02 PostAuthorIcon Wpisany przez Edward Karpiński pdf.. Udostępnij.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Szatan z siódmej klasy - test.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Następne wideo.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Tagi dla tego testu: #zagadki #miło .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI..

Szatan z siódmej klasy.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Agata_Froncz 3 lata temu.. Szatan z siódmej klasy.. Test składa się z 12 pytań.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Odblokuj dostęp do 8162 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?Test ze znajomości lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 61% average .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy"..

wg BozenabarnakSzatan z siodmej klasy-1960.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Wyślij zgłoszenie .Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy"Test sprawdzający znajomość lektury ,,Szatan z siódmej klasy'' Serwis zamknięty.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Odpowiedz na pytania.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Rozwiąż test i sprawdź!siodmej klasy" KORNEL MAKUSZYNSKI - SZATAN Z SIODMEJ KLASY" 1.Adas ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Test ze znajomosci lektury pt. ,,Szatan z siodmej klasy.TestWiedzy.pl - Ogromna ilosc testow na czas ze wszystkich mozliwych kategorii.Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - postaciePlik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika NAWIEDZONA.NAUCZYCIELKA • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 30 lis 2010Liczba wyników dla zapytania 'szatan z siódmej klasy test': 10000+ Szatan z siódmej klasy Koło fortuny..

Szatan z 7 klasy.

U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Opisz /jedna z przygód Adasia / jeden rozdziała 2. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego.. Gdzie mieszkają Anna i Elsa z bajki "Kraina Lodu": Co ulepiła Elsa z bajki "Kraina Lodu" młodszej siostrze Annie podczas.Witaj na stronie Quizz.pl.. Quiz w Poczekalni.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Skomentuj.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .. "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu..

1 k. Makuszyński, Szatan z siódmejOpowieści z Narni.

Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Nie dawno miałam lekturę szatan z siódmej klasy i były trzy tematy do wyboru takie jak : 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt