Korzystając ze słowniczka dopasuj każdą z wypowiedzi

Pobierz

Wpisz do zeszytu słówka z ramki w ćwiczeniu 3/81 a następnie dopisz ich tłumaczenia, korzystając ze słowniczka na str. 89.. Na dzisiejszej lekcji, będziemy ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.W zeszycie przedmiotowym należy podać znaczenie do miejsc w mieście, skorzystajcie ze słowniczka str.65.. Praca domowa:ćw.8/95 uzupełnij zdania i napisz jak mieszkasz.Podobało się?. 3 klasa część 42.. Podręcznik str.64-65.. 27.05/29.05.2020 TOPIC: OBLIGATION, PROHIBITION AND ADVICE - CZASOWNIKI MODALNE.Ex.1 Przetłumacz nieznane słowa z zad.. Uzupełnij powiedzenia wyrażeniami przyimkowymi z ramki.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (1.-4.). Przepisz do zeszytu z ćw.1 nazwy gatunków filmowych i dopasuj do ilustracji od 1-12.. Każdy zwrot ma pasować do odpowiedniego zdjęcia na str. 80.. - Prokurator przyjął, że pokrzywdzony jest w pełni sprawny i zdolny do tego, by dochodzić swoich uprawnień przed sądem we własnym .Dopasuj każdą bluzkę ze swojej garderoby do prostej w formie spódniczki #spodniczka #spodniczkajeans #mini #kochamyzakupy #fasardi #stylizacja #stylizacjanadziś #wwwfasardicom- Okazuje się, że jeden w Polsce obywatel jest całkowicie poza zasięgiem wymiaru sprawiedliwości.. Ćw.2 str.62 - robiąc to ćwiczenie zwróć uwagę na czas przeszły czasowników.. Shahrokh Nazemi, szef Biura Prasowego Stałej Misji Iranu przy ONZ, powiedział, że USA .Zad..

Korzystając ze słowniczka dopisz ich znaczenie.

Proszę przeczytać test ze strony 100-101, wypisać nieznane słownictwo z tabeli pod tekstem razem z polskimi odpowiednikami (patrz tył podrecznika) i wykonać następujące zadania do zeszytu: 3- dopasuj nagłówki do kolejnych fragmentów tekstu, 4- odpowiedz w zeszycie całymi zdaniami na zadane pytania,- To wielka przykrość, że takie słowa padają pod adresem naszych funkcjonariuszy, żołnierzy, którzy wykonują niezwykle ważną służbę, robią to w sposób bardzo ofiarny, odpowiedzialny - powiedział szef MSWiA Mariusz Kamiński, odnosząc się do słów Lecha Wałęsy i Władysława Frasyniuka.. Ćw.1 str.62 ( podręcznik ) - korzystając ze słowniczka na str. 124 zapoznaj się z czasownikami związanymi z podróżowaniem i dopasuj je do zdjęć.. Następnie uzupełnij podane zwroty wyrazami z ramki.. W każdą kratkę wpisz od-powiednią literę.. Dopisz cztery swoje pomysły zagadek jaki to sklep , pisząc wypowiedzi ze sklepów.Do każdego tekstu (1-4) dopasuj odpowiednie zdanie (A-E).. Zad.5- odpowiadamy na pytania 1-2 korzystając z SURVEY RESULTS Best things about Keswick- na gorze strony 61.Polskii..

Korzystaj ze słowniczka.

Komunikator GG to najlepsze narzędzie do porozumiewania się ze znajomymi.. 3.Przeczytaj kilkakrotnie historyjkę (trening płynnego czytania).. D.Przepisz do zeszytu korzystając ze słowniczka wyrazy z ćw.2/95 typy domów, ich lokalizacja i z ćw.5/95 części/ elementy stałe domu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. profile - rozumienie wypowiedzi pisemnej.. Daj łapkę w górę :)Masz jakieś pytanie lub zadanie do rozwiązania?. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego tekstu.. 6 Word formation, czyli słowotwórstwo.27.03.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Mam częśc uzupełnioną więc trzeba dopisać dwa przykłady.. Tworzymy bezpieczną przestrzeń, do rozwoju, by poprawiać jakość życia.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Nie pisać takich , bo są w ćwiczeniu: Mieć muchy w nosie Patrzeć spode łba trafić kulą w płot Pogoda pod psem Lecieć jak na skrzydłach1.. Wykonaj zadanie 3 i 4 ze strony 86 w podręczniku oraz 3 i 4 ze strony 50 w zeszyccie ćwiczeń.. 2 A teraz zgadnij o jaki sklep chodzi, czytając zdania w zad.. Jest nim marszałek Senatu, który ma podwójny immunitet i korzystając ze swojej funkcji .Temat: On Thin Ice- praca z tekstem.. Zapamiętaj nowe słownictwo..

8A str 73 korzystając ze słowniczka na stronie 89 i wykonaj zadanie.

3 wysokości świecy: 15cm (średnica 7cm).. Wypowiedzi: Zdania: A.W tej chwili każda z przejętych stron docelowych wyświetla tylko specjalny obraz informacyjny.. Ex.1 Przetłumacz nieznane słowa z zad.. 2 A teraz zgadnij o jaki sklep chodzi, czytając zdania w zad.. Odsłuchaj .. 1.Swoje wypowiedzi możesz akcentować poprzez dodawanie emotikonek, możesz do rozmowy wkleić linka do jakiejś strony, plik lub zdjęcie.Linki są wyróżnione w treści rozmowy, aby łatwo było do nich wrócić, często pojawia się także miniaturka strony, do której prowadzi dany link.Rozmowa tekstowa.. →CLASS BOOK, page 58 (podręcznik,str.58) *wykonaj zadanie 1- dopasuj nazwy programów telewizyjnych do obrazków.. Włącz nagranie według wskazówek powyżej i powtarzaj słówka na głos.. Ćw.1 i 2 str. 38 ( ćwiczenia ) Temat 2 - A .. Napisz do mnie na Instagramie: które obowiązują przy powitaniu: 1.. Przesyłanie wiadomości tekstowych jest najbardziej przyjazną formą komunikacji w sieci.. Jeśli masz problem, skorzystaj ze słowniczka.. i przeczytaj historyjkę.. nagrania 2.27 .. WAŻNE !Świeca na stół WESELE - wzór 3 Dekoracyjna świeca z nadrukiem.. 5 Uzupełnij wyrażenia słowami z ramki Zad.. Rozmowy możesz wykonywać używając GG zainstalowanego na komputerze, korzystając ze strony albo za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym.Wystarczy,że skopiujesz link do wyszukiwarki i klikniesz enter..

1 i 2 Słowa w ramce dopasuj do obrazków.

Naucz się słówek na piątek!. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.4 Korzystając ze słowniczka, dopasuj każdą z wypowiedzi do miejsca w szkole, w którym znajduje się mówiąca osoba.. Uwaga!. Jak radzić sobie ze zdradą - pomoc psychologa.TOPIC: Agata and friends- praca z tekstem.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej .Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat zakupów przez internet.. Zapisz w zeszycie nieznane słówka(przetłumacz) oraz zwroty z ćw.. Dopisz cztery swoje pomysły zagadek jaki to sklep , pisząc wypowiedzi .Odnosząc się do zamieszczonych w internecie wypowiedzi uznanych za znieważające i poniżające, prokurator stwierdził, że nie było interesu społecznego w kontynuowaniu ścigania sprawców z urzędu.. -- Odsłuchaj nagranie 2.16 i powtarzaj słówka.. 4- na podstawie nagrania 2.51( tu znów korzystamy z edeskpearson.pl w zakładce Class CD2 ) uzupełniamy luki w tekście.. Jak dodał "składamy zawiadomienia do prokuratury przeciwko osobom, które znieważają".Strona 4 z 17 Zadanie 2.. Niektóre z zablokowanych stron wznowiły działanie przy użyciu innych domen, które szybko zostały skonfigurowane z rozszerzeniem .ir zamiast .com.. 5/81.Korzystając ze słowniczka na stronie 126 dopasuj wyrażenia z zadania 1 (strona 86) do obrazków.. Rozumienie ze słuchu Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat atrakcji turystycznych.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Cechy produktu: ozdobny nadruk wtopiony w świecę (to nie jest naklejka) świeca w kolorze białym Dopisz podobne przykłady korzystając ze Słownika frazeologicznego.. Gdy kobieta wita się z mężczyzną, nie wstaje; 2. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi (2.13) Zad.. Uwaga!. Zapamiętaj !. 2.Korzystając z rzetelnej wiedzy i różnorodnych stylów pracy.. 8A str 73 korzystając ze słowniczka na stronie 89 i wykonaj zadanie.. Każda z nich ma indywidualny przebieg, zależny nie tylko od naszych specjalizacji, .. Wypowiedzi psycholożek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt