Wyobraź sobie podróż w kosmos opowiedz o niej pomogą ci w tym kolejne punkty

Pobierz

Opisz jak wygląda i wymyśldla niej nazwę.. Reklama Chcesz jeszcze o coś zapytać?. DODAJ + Język angielski.. Prosto poszłam do koleżanki, a potem na nasz .Wyobraź sobie że udało ci się dostać do krainy fantazji opisz wygląd i wymyśl dla niej nazwę zastosuj narrację w pierwszej osobie :D Proszę o pomoc.. Dole cenie do kosmosu Na podstawie tego planu napisz swoją opowieść w zeszycie?. Trzymały coś w rękach lecz nie mogłam/em dostrzec co.. Zobacz więcej postów strony Quiz prawdę Ci powie.. Co tam odkrywasz?. Rejestracja.. Dokąd teraz płynie?Jan 14, 2021Wyobraź sobie ze możesz podróżować w czasie.. Powiedz czy wybierzesz podróż w przeszłość czy w przyszłość.. Wyobraź sobie, że odbywasz podróż, o jakiej zawsze .Wyobraź sobie, że lecisz w kosmos z załogą astronautów.. Zabiliśmy 3 jelenie dla każdego po jednym na rodzinę.wyobraź sobie że twoi dziadkowie obchodzą 45 rocznicę ślubu.. Uzasadnij swój wybór W tym celu odpowiedz na pytania : Co najbardziej chciałbyś zobaczyć ?. Opowiadanie z elementami opisu ( kosmity, robota, urządzenia , planety).. Prosze o pomoc daje naj.. Przekonaj się, czy Wasza misja się powiedzie!. ZALOGUJ.. Znajdź więcej odpowiedzi Zadaj pytanie odpowiedzi na dziś Zadanie indywidualne.. Opisz jak wygląda i wymyśldla niej nazwę.. Ma to być na nie całą stronę ;) Daję naj :3 Odpowiedź na zadanie z Oto ja 3.. Question from @Korneliam8359 - Szkoła podstawowa - PolskiDo tego dnia szykowałam się prawie całe dwa lata to moja wymarzona podróż..

Wyobraź sobie, że udało ci się dostać do krainy fantazji.

wyobraź sobie, że jesteś pogodynką i opisz pogodę w Londynie po angielsku.. !Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wyobraź sobie, że jesteś średniowiecznym bajarzem, który w Karczmie Pod Złotym Turem snuję opowieść o tragicznych losach Juranda opowiedz jego historię.Wyobraź sobie, że jesteś człowiekiem prehistorycznym.. Zastanów się czy ingerował byś w losy świata gdybyś się znalazł w przyszłości .. Question from @Amelciata - Szkoła podstawowa - Polski.. Szkola edukacja.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.. Opowiedz o przygodzie, która cię podczas niej spotkała.. Wzięłam wszystkie potrzebne mi rzeczy w wybiegłam szybko z domu.. Przejdź do.. Ćwiczenia polonistyczno-społeczne cz. 1Wyobraź sobie, że wyruszasz w podróż kosmiczną.. Na początku lipca wyjechałem z rodzicami i siostrą nad morze do Międzywodzia koło Dziwnowa.. Mieszkaliśmy w domu wczasowym w centrum miasteczka.. zredaguj Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: madree 11.4.2010 (13:21) Napisz jak wyobrażasz sobie zwierzę zwane kurdlem i jak je można upolować-Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: natalia001 13.4.2010 (16:10) Opowiedz o Kresce .Wyobraź sobie, że jesteś dziennikarzem i przygotowujesz się do rozmowy z Juliuszem Słowackim; Wyobraź sobie, że w Twoim domu organizowane są wystawne obiady dla znanych osobistości..

Wyobraź sobie, że idziesz na jego drugi koniec Opowiedz o tym, co tam znajdziesz.

Szłam/em zaczarowany tym światem gdy trafiłam/em przed liście czerwonej płaczącej wierzby .Mar 28, 2022Wyobraź sobie, że udało ci się dostać do krainy fantazji.. Adres e-mail lub numer telefonu: Hasło: Nie pamiętasz nazwy konta?. Wyślij.. Opisz, jak wygląda i wymyśl dla niej nazwę.. Opisz w formie dziennika dwa dni tej wyprawy.. Wyobraź sobie, że udało ci się dostać do krainy fantazji.. Finall I poleciałem!. Opowiedz o tym, co Cię tam spotka.. Wysłuchaj wybranego programu nadawanego przez Twoją ulubioną stację radiową.pierwszego dnia na moje wycieczce w górach Było pięknie poszłam z rodzicami na sam szczyt góry i pamiętam jak się ona nazywa ale była piękna i wysoka na drugi dzień poszliśmy do sklepu pamiątkowego Nie wiedziałam co sobie kupić ale kupiłam sobie bardzo fajną rzecz.. Kogo poznać?. Spakowanie się 2.wejscoe na pokład rakiety 3.czekanie na start 4.rskieta wyruszyła w kosmos 5 Niesamowite odczucia 6.. Question from @Tofik2845 - Szkoła podstawowa - Polski.. Opisz, jak wygląda i wymyśl dla niej nazwę.. I pojechalismy do domu.Wyobraź sobie , że możesz się cofnąć w przeszłość i odbyć podróż do średniowiecznego miasta ( do 15 w. ). Zastosuj narrację w pierwszej osobie.. Rano po śniadaniu szliśmy na plażę.. Wypisz cztery wynalazki z 19 w. , które zaprezentowałbyś ludziom żyjącym w 15 wieku ..

Odpowiedź: 1.przygotowanie do wylotu w kosmos.

Proszę.. w tym ma się znaleźć temperatura io czy jest zimno czy ciepło czy pada deszcz czy .Wyobraź sobie, że udało ci się dostać do krainy fantazji.. Jak myślisz, dokąd prowadzi ten korytarz?. Pomoc w zakresie dostępności.. Pomocy!. Do morza było zaledwie kilkaset metrów.. Miałam razem z moja najlepszą przyjaciółką pojechać nad morze potem w góry a na koniec wrócić do domu.. Wyobraź sobie że udało ci się dostać do krainy fantazji opisz wygląd i wymyśl dla niej nazwę zastosuj narrację w .Wyobraź sobie, że odbywasz podróż, o jakiej zawsze marzyłaś/marzyłeś.. na Facebooku.Wyobraź sobie, że udało ci się dostać do krainy fantazji.Opisz, jak wygląda i wymyśl dla niej nazwę.Zastosuj narrację w pierwszej osobie.. Oceń to zadanie: Średnia: 4.25.. Zastosuj narracje w pierwszej osobie.. Jak ten mężczyzna stał się żeglarzem?. Opisz jeden dzień, w którym wydarzyło się coś ciekawego.. Zastosuj narrację w pierwszej osobie.Moje tegoroczne wakacje uważam za średnio udane.. Nie były one nudne, ale i nie wyróżniają się od poprzednich.. pls przynajmniej mniej więcej strona .. Zwykle nie udawało nam się upolować zbyt wiele zwierząt lecz dziś szczęście nam sprzyjało.. Sekcje tej strony.. Pierwsze co zobaczyłem w kosmosie to niezwykła przestrzeń z niezwykłymi gwiazdeczkami.W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur; do treści filmów i spektakli; dotyczące wykonania piosenek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt