Test z wiedzy stary człowiek i morze

Pobierz

Jak nazywał się stary rybak, główna postać w utworze?Plik test wiedzy stary czlowiek i morze.pdf na koncie użytkownika golfguy48 • Data dodania: 2 lut 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w …Stary czlowiek i morze, test z lektury Stary czlowiek i morze opowiadanie Ernesta Hemingwaya.. Filmy.. Test składa się z 12 pytań.. 1) Stary nie złowił ani jednej ryby od: a) 84 dni b) 40 dni 2) Określenie "salao" oznacza: a) pechowy b) stary 3) W rybaku …Lektury: Stary człowiek i morze.. Proponuję zestaw 10 pytań sprawdzających znajomość …Ernest Hemingway "Stary człowiek i morze" - test.. Oceń prawdziwość podanych zdań dotyczących opowiadania E. Hemingwaya.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. pytanie 1 z 15.. Rozwiąż test i sprawdź!. test dodany 13 lat temu przez pucy.. Średnia ocena.. Pytanie 1.. Rozwiąż test.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy …Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Stary człowiek i morze".. 0%Lech Burdecki, autor wstępu do polskiego wydania "Starego człowieka i morza" uważa, że: Santiago przekroczył swoje możliwości wypływając zbyt daleko Santiago …E.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Test - Stary człowiek i morze.

Test Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery 2 Test …Stary człowiek i morze - test znajomości lektury.. Z jaką rybą walczy rybak Santiago?Data publikacji.. Część 1.. Pobrań.. Autorem lektury "Stary człowiek i morze" jest: Astrid Lindgren; Ernest Hemingway; …Stary człowiek i morze - Test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Ernest Hemingway, "Stary człowiek i morze" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zapraszamy!. Treść.. Hemingway"Stary człowiek i morze"- sprawdzian 1.Do cech formalnych paraboli zalicza się: a) obiektywność narracji b) uproszczoną konstrukcję postaci c) …Stary człowiek i morze DRAFT.. Print; Share; Edit; …Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Stary człowiek i morze" Ernesta HemingwayaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Stary człowiek i morze" …209 Stary człowiek i morze - Ernest Hemingway 3. .. Jak dobrze pamiętasz treść lektury?. Ponieważ po hiszpańsku oznacza to …Test: Lech Burdecki, autor wstępu do polskiego wydania "Starego człowieka i morza" uważa, że: a) wszystkie odpowiedzi są poprawne b) Santiago ponosi winę za swą …Stary człowiek i morze Co wiesz o lekturze?. Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z lektury.. Jak miał na imię …Opis testu.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych …a) zamożnym mężczyzną z dużą firmą rybną b) ubogim rybakiem, który nie miał szczęścia w łowieniu c) sprzedawcą kawy w porcie 4) Towarzyszem/ towarzyszką starego …Stary człowiek i morze - quiz wiedzy książce Ernesta Hemingwaya..

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Stary człowiek i morze.

Przeczytaj uważnie zdania i zakreśl przy nich odpowiedz …Test Stary człowiek i morze, Stary człowiek i morze podręcznika Lektury dla Klasa III.. Do jakiego …Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) .. Stary człowiek i morze Sprawdź swoją wiedzę na temat książki .. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego …Test z lektury "Stary człowiek i morze".. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Opowiesc o rybaku, zmagajacym sie kilka dni z poteznym marlinem, pochodzi …Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: TEST Z STARY CZŁOWIEK I MORZE.. , Jezyk polski , Reforma 2017 Szkola podstawowa klasy 4,8 …TEST PODSUMOWUJĄCY ZNAJOMOŚĆ OPOWIADANIA E. HEMINGWAYA STARY CZŁOWIEK I MORZE 1.. Od ilu dni Santiagowi nie udało się złowić żadnej ryby?. Dlaczego Manolin przestał pływać z Santiagiem?. Pytanie 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt