Jak usunąć tekst z pdf w adobe reader

Pobierz

Zapisz swój nowy plik PDF.. Krok 2: Kliknij kartę boczną Ułatwienia dostępu.. Kliknij raz przycisk "OK".. PDF24 rozpocznie wyodrębnianie tekstu z dokumentu i .Zaznacz tekst i kliknij prawym przyciskiem myszy.. Adobe Acrobat DC (Płatny) Kto może zapewnić lepszy edytor niż sam twórca formatu PDF, Adobe.. Wybierz swój plik PDF, którego strony chcesz usunąć lub upuść plik PDF do aktywnego pola.. Usuń strony PDF Wybieramy arkusz do usunięcia, klikając go.Poniższe kroki powinny pokazać, jak.. Jeśli dokument ma hasło otwarcia dokumentu, kliknij OK, aby je usunąć.. Naciśnij i przytrzymaj pole tekstowe, aby: Przeciągnąć do innej lokalizacji.. Krok 3 Wybierz tekst, który chcesz wyciąć i wkleić, klikając i przeciągając nad nim kursor.. Usuwanie stron w plikach PDF nie wpływa na jakość .Inną opcją wykrycia, czy drukarka powoduje problemy z drukowaniem w programie Adobe Reader, jest ponowne uruchomienie usługi bufora.. Aby odszukać i usunąć zawartość ukrytą z dokumentu PDF, skorzystaj z funkcji Usuń ukryte informacje.. Wybierz fragment tekstu, który Cię interesuje, i kliknij prawym przyciskiem myszy na zaznaczeniu.. Wybierz Narzędzia › Szyfruj › Usuń zabezpieczenia.. Istota jego pracy tkwi w tytule.. Tutaj będziemy kopiować "usługi.msc" i naciśnij klawisz Enter, aby uzyskać dostęp do okna Usługi.Otwórz plik PDF w programie Acrobat Pro w systemie Windows lub Mac..

Usunąć tekst.

Edycja z dowolnego miejscaNie zabrakło także narzędzia do usuwania całych stron z dokumentu.. Aby zaznaczyć kolumnę tekstu, przesuń wskaźnik w stronę kolumny.. Używając rozświetlacza, zaciekawi Cię fakt, że możesz go nałożyć na wybrany kolor.Przy jej pomocy, po zaznaczeniu odpowiednich słów, fragmentów tekstu czy całych stron, program automatycznie dokona usunięcia tych treści z dokumentu.. Z paska narzędzi u góry ekranu wybierz opcję Podświetl tekst.. Aby to zrobić, musisz najechać myszą na podświetlony fragment tekstu i z cieniem nad zaznaczeniem, musisz wybrać naciśnij opcję "Nieruchomość" który się tam pojawi.W programie Adobe Reader jest to możliwe podświetlić tekst w dokumencie PDF, co jest zawsze cenione, ponieważ nie ma nic bardziej wszechstronnego i którego użyteczność jest niezaprzeczalna, niż możliwość wyboru i zaznaczenia frazy, idei, a nawet akapitu w czytanym dokumencie.. Algorytm działania Acrobat Reader DC umożliwia modyfikację pliku PDF.Jak usunąć strony PDF?. Krok 3: Pod sekcją Zastąp wyświetlanie strony zaznacz pole "Zawsze używaj stylu układu strony".. Wystarczy uruchomić narzędzie, kliknąć opcję « Rozpoznaj tekst "I wtedy" Dodaj plik » (Krok, w którym należy wybrać nasz PDF) i wreszcie w« Początek ".. Wystarczy je wybrać, usunąć i potwierdzić.Wybierz jedną z opcji "Bieżąca strona" lub "Ze strony"..

Aby usunąć podświetlenie z tekstu i linii: 1.

Po ponownym wskazaniu naszego dokumentu ukaże się listą wszystkich stron w pliku PDF.. W Opcjach wyjściowych wybierz miejsce docelowe, w którym zostanie zapisany edytowany plik PDF.. Krok 3 Kliknij lewym przyciskiem myszy menu rozwijane "Narzędzia" po zakończeniu procesu rozpoznawania tekstu.. Pobierz za darmo.Aby pracować z dokumentami PDF, musisz mieć darmowy program Adobe Reader na swoim komputerze, który jest również dołączony do pakietu Adobe Acrobat.. Usuń części tekstu i wprowadź nowe - nie możesz.Zmieniaj tekst i grafikę wprost w plikach PDF.. W ten sposób zaczerniony plik można bez przeszkód udostępniać osobom trzecim.Dotknij kolejno > Edytuj plik PDF.. Możesz wybrać fragment z kolorem, usunąć go lub utworzyć notatkę tekstową.. Należy zauważyć, że doda wszystkie strony, które zawiera ten plik.. Firma Adobe oferuje program Adobe Acrobat DC, który umożliwia tworzenie, edycję i podpisywanie plików PDF.. Krok 1: Otwórz menu Edycja w programie Adobe Acrobat DC lub Acrobat Reader DC, a następnie kliknij Preferencje.. Zasada działania jest taka sama jak w wyborze, tylko zamiast koloru zaznaczony obszar .Jeśli chcesz usunąć zaznaczenie w PDF na Macu, po prostu wybierz "Show Inspector" z paska "Tools".. Zakładając, że dokument ma hasło dostępu, wpisz właściwe hasło w polu Wprowadź hasło, a następnie kliknij OK..

Dotknij lokalizacji tekstu w dokumencie.

Podświetl ważne teksty i linie, trzymając lewą mysz.. Wystarczy kliknąć w ikonę narzędzia "Page Cutter", a wyświetli się nowe okienko.. Otwórz plik PDF za pomocą Adobe Reader.. W zależności od wybranego trybu .Program jest darmowy, a obsługa bardzo intuicyjna; nawet jeśli chodzi o wyodrębnianie tekstu, operacja nie jest skomplikowana.. W menu kontekstowym kliknij element "Kopiuj".. Po zapisaniu pliku i jego ponownym otwarciu nie będzie już możliwości dotarcia do usuniętych treści.. Kliknij strony, które chcesz usunąć.. Chwycić niebieski uchwyt narożny i zmienić rozmiar pola tekstowego.. Jeśli wtyczka Adobe Reader jest zainstalowana (widoczny wpis "Adobe Reader"), zostanie ona automatycznie włączona.Krok 1 Otwórz dokument PDF w programie Adobe Acrobat.. W ten sposób, po dokonanych czynności otrzymasz plik pdf, identyczny do oryginału, ale przy tym nie jest zablokowany hasłem.Jak wyłączyć otwieranie PDF w Chrome?. Brak utraty jakości.. Wybierz miejsce zapisania pliku i uruchomić proces konwersji.. Wybierz dowolne narzędzie tekstowe w górnym menu.Przechodzimy do kliknięcia znaku "+", w wyskakującym okienku dotykamy elementu "Wstaw z pliku" Pojawi się okno dialogowe, w którym wybieramy plik PDF do dołączenia, po jego wybraniu klikamy "zaakceptuj"..

Wybierz Zaznaczanie tekstu z paska narzędzi.

W tym artykule zrozumiemy, jak edytować plik PDF w programie Adobe Reader.. Wybierz "Adnotacja" w prawym górnym rogu.. Aby go wkleić, naciśnij kombinację klawiszy « Ctrl + V » lub wywołaj menu kontekstowe, naciskając ten sam prawy przycisk myszy, a następnie wybierz opcję "Pasta".1 Programy do kopiowania tekstu PDF.. Na koniec naciśnij klawisz "Usuń", aby odznaczyć tekst w formacie PDF.. Wskaźnik zmieni się w narzędzie wyboru kolumny.Wybierz ikonę Edit PDF z menu Tools.. Zalecane: Najlepszy konwerter PDF dla Windows i MacUruchom Adobe Acrobat Reader DC i otwórz plik PDF.. Poczekaj, aż jego zakończeniu.. Zaznacz przed wyróżnieniem, które chcesz usunąć.. Wystarczy kliknąć lub stuknąć, aby dodać akapit, poprawić literówkę czy zmienić kolejność stron dokumentu PDF.. Kliknij prawym przyciskiem myszy w podświetlonej części.. Aby to zrobić, musimy nacisnąć klawisz "Win + r" i pojawi się polecenie "Uruchom".. Gdy go wybierzesz, narzędzie Podświetl tekst włączy się, aby pokazać, że jest to wybrany wybór.. Wybierz zaznaczenie znaku wodnego i wybierz opcję Usuń.. Do tego dochodzi specjalne narzędzie "Przekreśl tekst".. Dotknij pozycji Usuń.. Ponadto program Adobe Reader umożliwia oznaczenie części dokumentu do usunięcia.. Kliknij przycisk OK, aby usunąć znak wodny z pliku.. Przykład: Jeśli użytkownik jest twórcą dokumentu PDF, jego dane znajdą się w metadanych pliku przy pozycji "autor".Ustawianie domyślnej czcionki do dodawania i edycji tekstu Edycja tekstu — zmiana, zastępowanie lub usuwanie tekstu Formatowanie tekstu — zmiana czcionki, rozmiaru, interlinii, odstępu znaków, skalowania w poziomie, szerokości obrysu lub koloru Dodawanie nowego tekstu Przesuwanie, obracanie i zmiana rozmiaru pola tekstowegoAdobed Reader ma kilka narzędzi, które umożliwiają edycję tekstu dokumentu w jego głównym oknie.. Nie martw się o jakość.. Zacznijmy.. Kliknij raz na "Edycja zaawansowana" i wybierz opcję "Narzędzie Retusz tekstu".. Opcjonalnie.. Strony pliku, który wybierzesz zostaną wyświetlone.. Wybierz Kasować.Po sukcesie metr en zaznacz tekst w pliku PDF, możesz zmienić kolor podświetlenia wybranych elementów i jest to tak samo proste, jak ogólna procedura.. Jest to płatne narzędzie z 30-dniową bezpłatną wersją próbną, aby sprawdzić, jak to działa.Kliknij prawym przyciskiem myszy wybrany obszar i wybierz "Właściwości" w menu.. Kliknij Add Files, aby wybrać plik PDF ze znakiem wodnym do usunięcia.. Krok 41.. Skopiowany tekst znajduje się teraz w schowku.. Wideo dnia Krok 2 Wybierz narzędzie "Zaznacz" z paska narzędzi Zaznacz i powiększ.. Możesz nawet dodać obrazy lub wykadrować zdjęcie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt