Przemówienie z okazji zakończenia szkoły

Pobierz

Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września - dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań i niepewności dla całej naszej społeczności.Przemówienie z okazji nadania szkole patrona.. Rozpoczęcie budowy stadionu miejskiego.. Gratulujemy.. Pierwszym z nich był pilotażowy program MEN pod nazwą yfrowa Szkoła.. Wszystkiego Najlepszego i wielu sukcesow!. (audytorium: grono pedagogiczne, uczniowie, rodzice) Szanowne Grono Pedagogiczne, Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, odczuwam wielką przyjemność i satysfakcję, że jako Przewodniczący Rady Rodziców .Cytaty o szkole i nauce mogą inspirować i motywować do dalszego rozwoju oraz poszerzania wiedzy.. Drogie Koleżanki drodzy Koledzy!. Nie chciałabym jednak, aby obecna uroczystość nosiła znamiona "celebry".. Zebraliśmy.. poleca 82 %.. Jeszcze przez miesiąc , może dwa będziecie wspólnie żyć tymi samymi problemami- egzaminami maturalnymi, egzaminami zawodowymi, wyborem uczelni, a my , wasi wychowawcy .Przemówienie do uczestników gali z okazji uzyskania prestiżowego wyróżnienia przez firmę.. Szanowni Nauczyciele i Rodzice!. yliśmy jedną z 28 szkół w województwie podkarpackich a w skali kraju jedną z 406 ; która wzbogaciła się o nowoczesny sprzęt elektroniczny.Jak napisać przemówienie z okazji ukończenia szkoły?. Pobierz .PRZEMÓWIENIE DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BIAŁOŁĘCE..

Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.

Dlatego tez niniejsza mowa będzie zawierała odczucia .Zakończenie Szkoły.. To niezwykły zaszczyt móc powitać Państwa na uroczystości z okazji Jubileuszu 75- lecia istnienia naszej szkoły.. W dzień, który dla wielu z nas mimo uśmiechów na twarzach jest smutny.. Dzisiejszy dzień jest niewątpliwie dniem, na który czekała cała szkoła.. Nadszedł czas pożegnania.. Chciałabym serdecznie powitać Was w ten słoneczny, czerwcowy dzień.. Dziś bowiem każdy z nas wyrusza w kolejną drogę ku zdobyciu wiedzy.. Będziemy przez ten czas nabierali siły do nauki, jaka czeka nas w nowych szkołach.. Szanowne Grono Pedagogiczne, Rodzice, Koledzy i Koleżanki !. Można wpisać je na bileciku do kwiatów wręczanych nauczycielowi na koniec roku szkolnegoPRZEMÓWIENIE JUBILEUSZOWE DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W SOKOŁOWIE MŁP.. Dostojni Goście, Drodzy Absolwenci, Szanowni Pedagodzy, Uczniowie!. Nie chciałabym jednak, aby obecna uroczystość nosiła znamiona "celebry".. Kończąc tę szkołę wchodzą w kolejny ważny dla nich etap młodzieńczego życia, a przede .Przemówienie Przewodniczącego Rady Rodziców z okazji zakończenia szkoły podstawowej (ostatnia klasa) Dział: Pożegnania, zakończenia.. Pomimo że nie ma ich wśród nas, pozostawili po sobie niezatarty ślad swojego istnienia.Podziękujmy sobie wzajemnie za spędzony rok szkolny 2009/2010 i natchnieni latem wróćmy tu we wrześniu..

Przemówienie z okazji Jubileuszu 100-lecia szkoły w Grębkowie.

Jest mi niezmiernie przyjemnie dostąpić zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.. Pomysły na burzę mózgów Zacznij od burzy mózgów.Przemówienie (podziękowanie) dla rodzica - Rady Rodziców na zakończenie Szkoły - Gimnazjum.. Życzę wam oraz sobie w imieniu własnym i wszystkich kolegów z młodszych klas powodzenia podczas wyboru dalszej szkoły.Spotykamy się dziś z okazji zakończenia edukacji na poziomie gimnazjalnym.. Jestem przekonana, że prawie każdy z nas pamięta dzień kiedy po raz pierwszy przekroczył próg tej szkoły.Scenariusz zakończenia roku szkolnego klas szóstych 1.. Drogie Koleżanki drodzy Koledzy!. Szanowni nauczyciele, drodzy rodzice, kochana młodzieży.. Konferansjer 1 ( uczeń kl. III C ) : Pragnę powitać zebranych gości: dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne , pracowni-Jubileusz 70-lecia - przemówienie Pani Dyrektor.. Jest mi niezmiernie przyjemnie dostąpić zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.. Jest mi niezmiernie miło, że w takim zacnym gronie będziemy odchodzić nasz jubileusz.. Pierwszego września zaczniemy po raz kolejny naukę w szkołach, które sobie wybraliśmy.Zebraliśmy się tu w celu uroczystego zakończenia tych 6 lat spędzonych w murach tej szkoły.. Dniem, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach..

Pisanie przemówienia na zakończenie szkoły będzie znacznie łatwiejsze, jeśli masz plan.

Szanowni Nauczyciele i Rodzice!. Szanowni goście, drogie grono pedagogiczne i kochani uczniowie!. Język polski.Przemówienie na zakończenie roku szkolnego w szkole podstawowej, liceum i technikum czy też pożegnanie klas maturalnych, a nawet w przedszkolu, to bez względu na to kto je wygłasza - dyrektor, rada rodziców czy uczniowie - posiada w sobie pewne ogólne zasady.Zebraliśmy się w celu uroczystego zakończenia tych trzech lat spędzonych w murach tego gimnazjum.. 23 października 2017. admin relacja.. Poniżej prezentuję Ci przykład, jak mogłoby wyglądać, oczywiście wszystko .Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.. Ze szczególnym wzruszeniem myślimy dzisiaj o pedagogach, absolwentach i pracownikach szkoły, którzy odeszli.. Opublikowano w dniu.. Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.. Powitanie: Prowadzący: Niepowtarzalnym wydarzeniem jest zakończenie szóstej klasy.. Dziś jesteśmy świadkami wielkiego wydarzenia, nasza młodzież opuszcza gimnazjum.. Rozstajemy się po trzech spędzonych wspólnie latach.. Gratulujemy osiągnięcia świetnych wyników z egzaminów oraz obrony pracy dyplomowej i życzymy powodzenia w przyszłości oraz dalszych sukcesów na polu naukowym, zadowolenia z pracy zawodowej oraz spełnienia w życiu osobistym..

Każde przemówienie dyrektora szkoły to wyzwanie, zwłaszcza tego nowo powołanego, jak ja.

Będą idealne jako wpis do książki dla ucznia.. NA OKOLICZNOŚĆ PASOWANIA PRZEDSZKOLAKÓW .. Dla nas, absolwentów jest to szczególny dzień.. Rozpoczynają się teraz wakacje .. Nadszedł czas pożegnania.W mijającym roku szkolnym nasza placówka realizowała dwa znaczące projekty edukacyjne.. Dostojni i czcigodni goście, absolwenci, drodzy pedagodzy, kochani uczniowie, szanowni rodzice i przyjaciele naszej szkoły, spotykamy się dzisiaj, aby uczestniczyć w .Na zakończenie przemówienia chciałabym pogratulować wyników z odbytych egzaminów.. Warto przy tej okazji przywołać słowa pisarza Wiktora Hugo, który stwierdził, że "Życie składa się z przywitań i pożegnań".SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA I ETAPU EDUKACJI Opracowały: Ludmiła Bukowska Marzena Magda Urszula Paprocka Barbara Adamiec nauczycielki kształcenia zintegrowanego Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie 1.. Dzisiaj po raz ostatni możemy o was powiedzieć klasa 3a, 4c, 4d, 4h.. Oto dziś na oczach wszystkich tu.. poleca 84 %.Nasze znajomości przerodziły się w głębokie przyjaźnie, które mam nadzieję z powodzeniem przejdą próbę czasu.. Równie nietypowe jest pożegnanie z Wami, inne niż wszystkie do tej pory, ponieważ nie możemy spotkać się z Wami osobiście, nie możemy uścisnąć Wam dłoni i pogratulować ukończenia szkoły oraz sukcesów.Przemówienie dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/ 2020.. Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego.. OŚWIATA.Rok szkolny 2019/2020 był bardzo wyjątkowy.. Rozpoczęcie nowej inwestycji w gminie (oczyszczalnia ścieków) SAMORZĄD I ADMINISTRACJA.. Szanowni Goście: Panie Wójcie, Panie Przewodniczący Rady Gminy Pęcław, Pani Sekretarz Gminy, .. Z okazji Święta Edukacji Narodowej, Waszego święta, Drodzy Pedagodzy, uprzejmie dziękuję za każdą minutę starania o najwyższą .Przemówienie Pani Dyrektor Grażyny Sawickiej.. Nasze gratulacje!Przemówienie na zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.. Dyrektorze, przygotuj się dobrze, aby zaprezentować się z klasą, wdziękiem oraz z pełnym profesjonalizmem.. 26 czerwca 2020 Autor: Szkoła.. Nasz przewodnik krok po kroku, jak napisać przemówienie dyplomowe, przeprowadzi Cię przez cały proces.. Szanowne Grono Pedagogiczne, Rodzice, Koledzy i Koleżanki !. Wszystkim zgromadzonym na tej sali pragnę życzyć gorącego lata, ciepłej wody, wiatru w żaglach, czystych szlaków górskich oraz spędzenia jak najmilej wakacji.. 23 października 2017.. Chciałabym serdecznie powitać Was w ten słoneczny, czerwcowy dzień.. Jest to chwila smutna dla nas wszystkich.. Drodzy Absolwenci, nasi wychowankowie.. Latach bogatych w radości i smutki.. SAMORZĄD I ADMINISTRACJA.. Uzyskanie stopnia naukowego przez pracownika uczelni.. Jestem przekonana, że prawie każdy z nas pamięta dzień 1 września 2013, kiedy to po raz pierwszy przekroczył próg tej szkoły.Przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt