Twoja historia z draco malfoyem w hogwarcie samequizy

Pobierz

Zaczynasz 4 rok nauki w Hogwarcie a już takie niespodzianki.. Jego rodzice popierali Lorda Voldemorta, a sam Draco ostatecznie został Śmierciożerą.Jeden z głównych antagonistów serii o Harry Potter Harry Potter Harrym Potterze.Na ekranie odgrywa go Tom Felton.. Kto zostałby Twoim rodzicem w Hogwarcie?. Skomentuj.. Zapewne znasz Harrego Pottera i jego przygody.. Uczęszczała do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcieod 1993 roku.. pansyparkison222 .CZYTASZ.. Dołącz do nas!. Tagi dla tego testu: szkoła dumeldor którego do Hogwarcie w Domy byś należał hogward magia czarodziej ludzie mugole harry potter hermiona granger ron weasley draco malfoy rowling książka dormitorium .1) Jak miał na drugie imię Harry Potter?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2010-03-20 17:54:05 Znacie fajne opowiadania o Draco i Hermione?. Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udostępnij.. Sprawdź!. @Luna_Malfoy Zdaje sobie z tego sprawę, że tam jest błąd - pisałam to już bardzo dawno temu i teraz forma mojego pisania diametralnie się zmieniła.. Alexandra .CZYTASZ.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Jesteś ciekawa jak potoczy się Twoja przygoda?. Co dzięki tej przygodzie zyskasz, a co stracisz?. Konflikt między Draco a Harrym (i jego przyjaciółmi .Będzie nowym Draco Malfoyem w przedstawieniu Harry Potter 8..

Twoja historia z Draco Malfoyem w Hogwarcie #2.

94 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak potoczy się Twoja historia ze Smokiem?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 1 pkt.. a) Z Draco Malfoyem b) Z Georgem i Fredem Weasleyami c) Z Cedrikiem Diggorym d) Z Ronem Wealeyem i Hermioną Granger 3) Kim był ojciec chrzestny Harrego Pottera?Agencja Wydawniczo-Reklamowa "Wprost" na podstawie art. 25 ust.. Udostępnij.. Skomentuj.. Zazwyczaj trzymał się obok swoich przyjaciół: Vincenta Crabe'a i Gregory'ego .Nazywasz się Susannah Chamberlain, masz 17 lat i zaczęłaś właśnie 6 rok nauki w Hogwarcie, gdzie należysz do Ravenclawu.. Gdyby nie bał się go.Draco Malfoy - czarodziej czystej krwi, wywodzący się z prastarego rodu, jedyny syn Lucjusza i Narcyzy (z domu Black) Malfoyów.. Udostępnij.. Skomentuj.. Udostępnij.. /samequizy .Historia z Draco Malfoy'em w Hogwarcie #2. delicatesse 4 lata temu.. A co do Lucjusza to faktycznie pracował on w Ministerstwie.. M_ajka 5 lat temu.. Skomentuj.. Poniedziałek godzina 12:30Jeszc.Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Skomentuj.. Jessica_Parker 2 lata temu.. Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Udostępnij.. Felton_ 3 lata temu.. 316 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dołącz do nas!. Jak zakończy się Twoja historia z JDabrowskym?. Jesteś czystej krwi, a ród Chamberlain'ów jest jednym z najstarszych i najpotężniejszych rodów czarodziejów..

/samequizy ...Twoja historia z Draco Malfoyem w Hogwarcie #8.

W 1998 roku była zmuszona przerwać naukę, w związku ze zniszczeniem szkoły w trakcie bitwy.. Miłość, przyjaźń, a może nienawiść?Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie (ang.Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry) — brytyjska szkoła z internatem kształtująca przyszłych czarodziejów, mieszcząca się w zamku Hogwart, położonym gdzieś w Szkocji.Motto szkoły brzmi: "Draco dormiens nunquam titillandus", co z łacińskiego oznacza "Nigdy nie drażnij śpiącego smoka".Domy w Hogwarcie - Do którego byś należał ?. Przekonaj się!Czy uda Ci się wygrać "Milionerów" w dość nietypowym temacie?. Zapewne znasz Harrego Pottera i jego przygody.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Skomentuj.. a) James b) Severus c) Syriusz d) Albus 2) Z kim przyjaźnił się Harry Potter?. /samequizy .Zaczynasz 4 rok nauki w Hogwarcie a już takie niespodzianki.. Zapewne znasz Harrego Pottera i jego przygody.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Była żoną Dracona Malfoya i .Draco Lucjusz [potrzebny przypis] Malfoy (ur. 5 czerwca 1980) - postać fikcyjna z cyklu powieściowego Joanne Kathleen Rowling o Harrym Potterze.Był on synem Lucjusza i Narcyzy Malfoy, jako uczeń Hogwartu należał do Slytherinu.W szkole przebywał w towarzystwie osiłków: Vincenta Crabbe'a i Gregory'ego Goyle'a, a od szóstego roku również z Blaise'em Zabinim.Przeżyj swoją własną historię w Hogwarcie!.

... Twoja historia z Draco Malfoyem #5.

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Historia kontynuowana poniżej .CZYTASZ.. Dołącz do nas!. A z braku czasu po prostu tych .Twoja historia z Draco Malfoyem w Hogwarcie #6.. 2011-07-31 20:15:17Ponieważ Draco bał się Czarnego Pana, podobnie jak jego rodzice.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Malfoy_03 2 miesiące temu.. By .. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych.. Dlaczego Cię pokochałam Malfoy?. Udostępnij.. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych.Draco Lucjusz Malfoy (ur. 5 czerwca 1980 roku) — czarodziej czystej krwi, jedyny syn Lucjusza Malfoya i Narcyzy Malfoy (zd Black).. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Oglądałem dziś 2 część HP i zwrócił się do ojca Rona: "Do zobaczenia później w pracy", a potem wystąpił z propozycją zwolnienia Albusa Dumbledore'a z funkcji dyrektora szkoły w związku z ostatnimi wydarzeniami w Hogwarcie.Astoria Malfoy (z d. Greengrass; ur. 1982 r. - zm. 2019 r.) — czarownica czystej krwi i młodsza siostra Dafne Greengrass.. 23 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Który dom w Hogwarcie pasuje do Ciebie?. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Polski · English (US) ... samequizy.pl.

94 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze .Zobacz jak potoczy się twoja historia.. 342 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dołącz do nas!Twoja Przygoda z Draco Malfoy'em .. Ogólnie rzecz biorąc twoja uroda jest dosyć ciekawa, a ty sama jesteś uważana za jedną z najładniejszych dziewczyn w Hogwarcie.. 108 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Leziunia_Malfoy 13 godzin temu.. Udostępnij.. Myślę, że nie byłby w stanie nikogo zabić, zresztą dowód na to, to śmierć Albusa.. Kreator: Stwórz własną mapkę w Among Us!. Myślę, że Draco nie byłby w ogóle zamieszany w tą całą historię ze śmierciożerstwem, Voldemortem itp. Draco miał go zabić, ale nie zrobił tego.. Felton_ 4 lata temu.. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych.Read Twoja przygoda z Draco from the story Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Felton_ 4 lata temu.. Skomentuj.. Twoi rodzice - Edward i Katherine są śmierciożercami, czego dowiedziałaś się rok temu.Twoja historia z Draco Malfoyem 8.. Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. UWAGA !. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych.Ciekawie napisany wstęp do dalszych części.. Nie miałaś jednak w życiu wielu chłopaków ze względu na twój dosyć trudny charakter, który nie każdy potrafił zaakceptować.. Uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie w latach 1991−1998, podczas ceremonii przydziału został przydzielony do Slytherinu, tak jak wszyscy z jego rodziny.. 2011-04-07 20:25:20 Znacie jakieś ciekawe blogowe opowiadania , gdzie występuje Draco Malfoy?. Nie wiadomo, czy Astoria wróciła do szkoły po jej odbudowie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt