Opisz swój tydzień po angielsku

Pobierz

Potrzebuje pomocy !. (Opisz trzy swoje ulubione programy po Angielsku)!. sometimes - czasami.. O godzinie 7:00 wyjeżdżam do pracy.. Troche o mnie:-wstaje o 6.30-potem ide z psem-odwoże dzieci do szkoły -jade na zakupy-sprzątam mieszkanie-gotuje obiad-jak dzieci przyjda ze szkoły to jemy razem obiad-potem lubie sie zdrzemnąć a moje dzieci odrabiaja zadania domowe-jak wstane to ide z psem na dwór -siedze przy komputerze-ogladam serial-ide z psem na dwór-jem kolacje-ide pod prysznic .Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Question from @Foxy999 - Liceum/Technikum - Język angielskiOpisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .My day - Mój dzień - angielski.. Zalicz.net - Rozwiąż każde zadanie domowe!. -Poinformuj czego dotyczyła manifestacja i kto ją organizował -Opisz zdarzenie, które miało miejsce w czasie demonstracji -Napisz, jakie były skutki tego wydarzenia -Wyjaśnij, dlaczego sprawa, której dotyczyła demonstracja, jest ważna, i zaapeluj do czytelników o jej poparcie.Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08 Opisz po Angielsku w 10 zdaniach najbardziej szalony dzień w życiu 2011-10-05 07:36:31Najbardziej udany dzień wakacji.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI..

Język angielski, opublikowany 12.08.2020.Opisz swój dzień,po angielsku.

Znajdź inne odpowiedzi.. always - zawsze.. Zabawa polegająca na szukaniu jajek wielkanocnych jest popularna również w USA.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz swój dzień po angielsku i bliską ci osobę.Potrzebuje żeby ktoś mi przetłumaczył dwa takie opisy.. W Wielkanocny poranek (Easter morning) Zajączek Wielkanocny przychodzi podarować dzieciom koszyki ze słodyczami, a następnie chowa po domu jajka.. Odpowiedź Guest get up at 6 o'clock.. poniżej.. At 20:00 I go to my aunt that there overnight.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .Opisz swój typowy tydzień po Angielsku około 80 wyrazów oraz wyrazy na poziomie 5 klasy daje 17 punktów dziękuje oraz naj.. Zwykle budzę się o godzinie 7.00 rano, wstaję z łóżka i idę do łazienki aby się umyć….. Z. Zadania.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .Opis siebie po angielsku dla dziewczyny - wzór nr 1. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku ..

I was peased because my dad went to home.Opisz swój tydzień po angielsku krótko.

gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Dziękuję.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.Opisz swój tydzień(każdy dzień po jednym zdaniu)np: On.. - pl.ya.guru .. spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne odpowiedzi na ten temat Język angielski.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: mama2 19.9.2010 (11:06)Question from @Foxy999 - Liceum/Technikum - Język angielski Podziel się swoimi spostrzeżeniami na forum internetowym.. dzień.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: matiop 10.5.2010 (17:43) Potrzebuję co najmniej 4-6 zdań po angielsku a potem po polsku przepis np. Mogą to być prawdziwe gotowane jajka, czekoladowe jajka, a nawet plastikowe, które często mają w środku .Proszę na jutro to mam !. Ostatnie pytania.. occasionally - okazjonalnie.. Dodaj nowe zadanie ».. I am .Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15. zadanie dodane 24 listopada 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] angielski.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Każdego Dnia wstaje o 6;30 , ubieram się i idę do góry by zrobić sobie śniadanie do pracy .. usually - zazwyczaj.. often - często.. W pracy spędzam przeważnie 8 do 10 godzin.odpowiedział (a) 10.12.2012 o 19:42. hapaj opis tygodnia : I get up at 6:00..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt