Co lubisz jeść na obiad po niemiecku

Pobierz

Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycie Podobne materiały Przydatność 60% Rasy psów po niemieckuNajbardziej lubię na śniadanie chleb z szynką lub chleb z serem.. Im Sommer bin ich bei Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: patka0008 22.9.2010 (21:56) napisz na jutro po niemiecku co można robić na języku niemieckim a co nie Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: czikita450 5.10.2010 (17:15)Musisz przetłumaczyć "JEŚĆ NA ŚNIADANIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Powiedz po niemiecku że: jak masz na imię i nazwisko gdzie mieszkasz ile masz lat (dokładna data) wygląd (oczy włosy wzrost) charakter hobby Answer.. 188,272 Fani Lubię.. - Jestem na diecie Ich bin durstig Iś bin durstiś - jestem spragniony.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.. und für jedes der .Tłumaczenie słowa 'jeść obiad' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Do tego piję herbatę.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Karolgtr987 February 2019 | 0 Replies .Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Co lubisz jeść w słowniku online PONS!. lub kanapki z pastą orzechową.. für Abendbrot Rührei oder belegtes Brot mit Marmelade- Na obiad jem pieczone ziemniaki i sałatkę.. napisz co lubisz jesc na sniadanie obiad kolacje 8-10 zdań za najszybsza odp daje naj ma to byc po niemiecku Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-03-20 17:41:23śniadanie jem kanapki ze sałatą ogórkiem pomidorem i rzodkiewką..

bab.la ... "gotować" po niemiecku.

OBIAD ziemniaki jakaś surówkę mięso i kompot KOLACJA kanapki ze szynką i pomidorem a na deser budyń lub bitą śmietanę z posypką.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JEŚĆ NA ŚNIADANIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia w kontekście hasła "Co lubisz robić" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Co lubisz robić ze swoimi przyjaciółmi?Najpopularniejsze tłumaczenia "jeść obiad": zu Mittag essen, lunchen, Mittag essen.. Pytania .. Peter, mógłbyś odłożyć to?. Strona główna ROZMOWY ONLINE Sprawy damsko - męskie Kuchnia Posty: 27 .Musisz przetłumaczyć "OBIAD I KOLACJĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Piję czarną herbatę lub kawę z mlekiem.. Tłumaczenie w kontekście: Kiedy jadłem obiad, zadzwonił telefon.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.Jak jest jeść obiad po niemiecku?. 5,934 Obserwujący Obserwuj.. - Na kolację jem chleb z serem.. Co lubisz jeść na śniadanie i obiad po niemiecku + odpowiedzi przykładowe 2012-03-06 20:52:21 Napisz po niemiecku co lubisz jeść i dlaczego.. OpenSubtitles2018.v3.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa co lubisz jeść najbardziej w słowniku online PONS!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Co chciałaby Pani zjeść dzisiaj na obiad?.

Na koniec nazwy posiłków po niemiecku.

przyrządzanie jedzenia miało wpływ na to jacy jesteśmy.. Niemieckie słowo "jeść obiad" (zu Mittag essen) występuje w zestawach: Mariusz 20.08.2021 + Julita 18.08.2021 Bei mir zu Hause (Das ist Deutsch 2 ) .. inne słowa na literę "J" jezioro po niemiecku jeśli po niemieckuCo lubisz jeść na obiad?. Niemieckie święta.. i do każdego z dań herbata.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa jeść obiad i dodaj je do swoich fiszek.. Szkoła - zapytaj eksperta (1562) .. Co lubisz jeść na śniadanie, obiad i kolację?. W zależności od ostatniej cyfry numeru Kindergeld (niem.. Do tego piję sok pomarańczowy.. Wir tragen in unserem Gesicht den Beweis dass Kochen, Essenszubereitung uns zu dem gemacht .Tłumaczenie hasła "jeść obiad" na angielski Czasownik eat dinner to have dinner eat lunch dine having dinner eat your dinner Pozostałe tłumaczenia Tak czysta, że można by z niej jeść obiad.. Mam ochotę na zupę warzywną.. Kindergeld jest wypłacany co miesiąc na podane we wniosku konto.. co musisz wiedzieć o życiu w innym .Przeczytaj opowiadanie Ulego i napisz, co robil.. 2009-12-20 19:22:33;Najpopularniejsze tłumaczenia "jeść na obiad" po niemiecku: zu Mittag essen..

Próbujemy jeść obiad.

Z ciekawostek śniadanie występuje jako rzeczownik a po dodaniu końcówki en jako czasownik i powstaje frühstücken (w wolnym tłumaczeniu : śniadaniować ).Jedzenie po niemiecku - lista Warzywa marchew - die Möhre ogórek - die Gurke pomidor - die Tomate ziemniak - die Kartoffel Więcej słówek z wymową znajdziesz pod adresem - warzywa po niemiecku Owoce banan - die Banane brzoskwinia - der Pfirsich jabłko - der Apfel malina - die Himbeere mandarynka - die Mandarine pomarańcza - die OrangeNapisz co lubisz jesc na śniadanie obiad kolacje 8-10 zdań najszybsza odp po niemiecku.. bab.la - Online dictionaries, .. "jeść obiad" po niemiecku.. 174 Obserwujący Obserwuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt